محل تبلیغات شما
چرا به خدا ایمان دارم ؟ ساده ترین دلیل ها چیست ؟
هر مصنوعی به یك صانع نیاز دارد ( البته دقت كنید كه هر موجودی نیاز به صانع ندارد بلكه هر مصنوعی نیاز به صانع دارد )
و هر انسانی یك مصنوع است و دقیق ترین و پیچیده ترین ساخمان همان بدن و روح انسان است و من به دنبال صانع خود كه می گردم می بینم او باید خیلی دانا  و مهربان و رحیم و قدرتمند و بسیار نزدیك به من باشد چرا كه همه اعضا و جوارح و حتی قلب مرا نیز او ساخته است  و از این نزدیكی نتیجه گرفتم كه نباید برای پیدا كردن او جای دوری رفت بلكه او از خود من به من نزدیكتر است چرا كه من خودم قلبم ر ا نمی بینم ولی او قلبم را ساخته  هر لحظه قلب مرا به تپش در می آورد .
و از این بیان نتیجه گرفتم كه او نباید موجودی مادی و محدود باشد باید به همه ابعاد عالم نفوذ داشته باشد و گرنه نمی تواند به ساختن آنها موفق شود .
حال اگر كسی منكر این صانع دقیق باشد من با او حرفی ندارم چرا كه نمی توان چیزی را برای او اثبات كرد و فطرت و وجدان او در غبار شك و تردید خفه شده است .

خطاهای رایج در شناخت حقایق متافیزیكی

ساده‌ترین راه برای پیدا کردن بهترین مذهب

حقیقت توسل چیست ؟

كه ,صانع ,نمی ,بینم ,بلكه ,قلب ,چرا كه ,و از ,هر مصنوعی ,نتیجه گرفتم ,قلب مرا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خوشبخت باش سامانه پیام کوتاه ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، نمایندگی سامانه پیام کوتاه ✘دنیــ ـ ـ ـای جـــــذب✘ monnewingpec راه سلامتی CartoonLand Wiki medicineshealth cardownvestcont Paul's game mp4